KrásaZdraví

Dámy, pokud se holíte, čtěte!

Ženy si již dlouhou dobu odstraňují chloupky z intimních partií. Podle studie to dělá většina žen z hygienických i estetických důvodů. Holení se tak stalo docela běžnou věcí, nad kterou se nikdo nepozastavuje. Nicméně asi nemáte ponětí o vedlejších účincích, které toto holení s sebou nese.

holíte

Výzkumníci z “American Diary of Obstetrics and Gynecology” se zabývali tím, zda ženy vědí, čím jsou ohroženy, pokud se budou holit v intimních partiích. 87% žen se zbavuje svého ochlupení v salonech, přičemž genitální oblast je velmi citlivá a náchylná k pořezání a zranění. Zóna pod pasem je plná potních žláz, které jsou dokonalým prostředím pro rozvoj bakterií. Navíc, pokud se stane, že vás kosmetička pořeže, hrozí vám nebezpečná infekce.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button