Přírodní léčba

Co se stane, když budete sedm dní pít tento elixír z čisté soli: Výsledky vás překvapí

Jaký druh soli je dobrý pro vaše tělo? Většina z vás nevědomky konzumuje „špatnou sůl“, což je obvykle sůl, která je zbavena všech přírodních minerálů. Tady byste měli vědět, že existuje skutečná sůl, která se nazývá „čistá sůl“.

Čistá sůl je přesně to, co vaše tělo potřebuje, aby se zlepšilo trávení a zrychlila detoxikace.

Jak zakomponovat tuto sůl do vašeho jídelníčku? Pokud pijete samotnou vodu, k očistě organismu to nestačí. Ačkoliv je voda sama o sobě užitečná, pokud ji pijete samotnou, rychle se z těla opět vyloučí, a tím pádem nevyužije svůj úplný potenciál.

Pitím směsi čisté soli a vody budete schopni zpomalit absorpci vody. Směs je dobrá také pro vaši trávící soustavu, protože povzbuzuje kyseliny a enzymy, které pomáhají rozkládat jídlo. Je to ten nejlepší způsob, jak zůstat zdravý.

sůlVše, co musíte udělat, je naplnit  ¼ sklenice čistou solí a zbytek sklenice dolít překapávanou vodou. Poté sklenici přikryjte, zatřepejte s ní a nechte ji 24 hodin odstát. Další den můžete přidat víc soli. Když už není směs více rozpustná, znamená to, že je hotová.

Potom už zbývá jen přidat  ½ čajové lžičky „Sole“ (solný roztok z horských pramenů) do 70 mililitrů vody. Směs pijte před snídaní. Užívejte tento nápoj sedm dní v řadě. Očistí to váš organismus. Začněte svůj den s tímto zdravým nápojem!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button