Babské radyPřírodní léčba

Co by ženy měly vědět o přírodním léku na vaginální infekci: Tato žena vám poradí

Toto je příběh jedné nejmenované ženy. Nedávno měla vaginální infekci a šla k lékaři. Dal jí medikamenty a infekce začala ustupovat. Jenže po měsíci se infekce opět vrátila a byla ještě horší. Nevěděla, co má dělat, tak začala hledat řešení na internetu.

česnekPoté narazila na příběh jiné ženy, která měla infekce dokonce silnější a pomohl jí jediný lék. Česnek. Česnek v pochvě? Také si říkáte, že by u vás neměl šanci?

 

Po zkušenosti této ženy lze doporučit radu dívkám – osprchujte se po sexuálním styku, abyste zabránily infekci. A pokud již problémy s infekcí máte, snažte se je vyřešit takovým způsobem, jakým jsem to udělala já.

Příprava:

Oloupejte stroužek česneku, protáhněte skrz něj nit a dobře zavažte. Vložte si ho do pochvy a měňte každých osm až dvanáct hodin. Toto dělejte do té doby, dokud infekce zcela nezmizí, což bude trvat pár dní v závislosti na infekci. Pokud obtíže nemizí nebo se zhoršují, navštivte lékaře. Česnek berte spíše jako babskou radu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button