Přírodní léčbaZdraví

Citrónová šťáva: Účinný přírodní lék proti paradentóze

Paradentóza je onemocnění ústní dutiny, které dokáže značně znepříjemnit život, jelikož vyžaduje svědomitou péči. My vám nyní přinášíme velmi jednoduchý a navíc přírodní lék, který pomůže eliminovat začínající i pokročilou paradentózu, v hlavní roli zde budou figurovat citróny.

paradentózeParadentóza je onemocnění, které poškozuje dásně a narušuje celou jejich strukturu, která drží zuby u sebe. V první části můžeme pozorovat záněty, které poškozují části tkáně. Pokud je detekována v této fázi, člověk ji může zcela eliminovat. Pokud jsou ale tyto symptomy přehlíženy a paradentóza se neléčí, může dojít k silnému zánětu a výraznému odhalování zubních krčků. Toto onemocnění vyžaduje intenzivní péčí a je bohužel často doprovázeno ztrátou zubů.

Citrónová šťáva

Asi už hoříte nedočkavostí, jaký je ten jednoduchý recept, který toto trápení zastaví. Začneme ale příběhem. Jeden muž z Německa měl vážný problém s paradentózou a jelikož mu již nezabíraly žádné preparáty od jeho dentisty, rozhodl se jít přírodní cestou. Začal pít velmi levný a jednoduchý lék, citrónovou šťávu.

K potlačení paradentózy postačí údajně 3-4 citróny denně, ze kterých se vymačkáte šťávu a tu budete pít po dobu 6-ti měsíců. Přípravky na léčbu paradentózy jsou mnohdy opravdu drahé, přináší nám do těla další nežádoucí toxiny a nikdy nejsou zárukou úspěchu. Ovšem citróny jsou levné, navíc plné vitamínů a hlavně účinné.

Ústní voda, kterou můžete i vypít

paradentózePokud se rozhodnete pro konzumaci této šťávy, můžete volit její vypití nebo výplach úst. Citrónová šťáva je plná silných antibakteriálních složek, tudíž vytvoří v ústech prostředí, které zničí nežádoucí bakterie. Během této procedury se vaše dásně stanou opět pevnější a zdravější.

S citrónovou šťávou si své tělo zocelíte i proti jiným nežádoucím vlivům. Proto neváhejte a vyzkoušejte tento přírodní lék a vaše ústa budou opět krásná a zdravá.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button