Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Citrón + olivový olej = dispozice zdraví po celý život

Lékem na vyčerpání a únavu je jeden citrón a lžíce olivového oleje. Tato kombinace vás totiž nakopne energií nejen na celý den!

Homemade energetický drink vaše tělo zbaví veškerých toxinů, díky čemuž vás nabudí na celý den. Kromě toho však také řeší některé nemoci, jako je vysoký cholesterol, revmatické potíže nebo zácpa.

Olivový olej totiž nabízí mastné kyseliny, a pokud je extra panenský olivový, pak také minerály a vitamíny. Z vitamínů to je vitamín C, B, fosfor, draslík, bílkoviny nebo sacharidy či flavonoidy, které fungují jako antioxidant.

Kombinace citrónu a olivového oleje spolu vytváří silné mazivo, které je právě efektivní na zácpu a rovněž uvede do chodu funkci jater a žlučníku. Díky tomu se zlepší vaše trávení.

Opomenout nelze také kardiovaskulární problémy, před kterými vás ochrání zase olivový olej, který je bohatý na mastné kyseliny, které jsou pro naše tělo velmi prospěšné, protože dokážou aktivovat krevní oběh. V kombinaci s citrónem pocítíte také účinky v rámci svých bolavých kloubů.

Lék je třeba požívat každý den na lačno, vždy před snídaní. Vyrovná hladinu žluči v játrech a žlučníku, díky čemuž vám pomůže předcházet vzniku žlučových kamenů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button