Babské radyKrásaPřírodní léčba

Chtěla byste mít větší prsa? Použijte semena pískavice

V současné době se sama příroda smilovala nad každou ženou, která chce mít větší prsa. Co vám ale pomůže neinvazivní metodou docílit sexy dekoltu, aniž by to bolelo? Přeci osivo pískavice!.

Mírným zvětšením prsou si za pomocí semen pískavice můžete přilepšit do své podprsenky – no není to splnění snu jak pro vás, tak pro vašeho muže?

Tato semena s kouzelnými účinky seženete v obchodě se zdravou výživou, ale i na vybraných pultech v každém supermarketu. Rázem budete mít po starostech, když požijete semena bohatá na bílkoviny, minerální látky a další vitamíny prospěšné našemu tělu. V západní medicíně se semena pískavice dokonce využívají při léčbě infekcí krku, plic nebo dýchacího systému. Tato semena jsou také výborná v boji proti alergiím a horečce, protože stimulují ledviny a plíce a zahřívají naše tělo. Kromě toho snižují hladinu cholesterolu a zlepšují trávení. Výhod, které mají, je zkrátka dost.

Proč působí na zvětšení prsou

Tak například jde o zvětšení prsou. Obsahují totiž vysokou hladinu fytoestrogenů, které mají vliv na růst prsou a způsob, jak tato semena pro tuto potřebu využít, je více – buď půjde o masáž, anebo o čaj. Pokud jde o masáž, pak ta vyžaduje namočení těchto semen ve vodě přes noc. Na druhý den si s touto vodou potírejte jemně svá prsa a již brzy zaznamenáte výsledky… Co se týče čaje, dejte si do malého hrnce 200 ml studené vody a dvě lžíce opěvovaných semen pískavice. Vodu povařte, poté nechte vychladit a přidejte trochu citronu a medu. Nepijte však více než dva šálky denně.

Na druhou stranu je libo přírodní viagry pro muže? I k tomuto účelu se hodí semena pískavice, která jsou výhodná pro oboje pohlaví. Podělte se o tyto užitečné tipy i s ostatními, třeba jim zlepšíte kvalitu jejich života.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button