Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Chcete mít delší a objemnější vlasy?

…pak se inspirujte naším receptem, který je překvapením i pro samotné lékaře. Protože jen díky receptu níže vám budou vaše vlasy růst jako blázen.

Jistě patříte k lidem, kteří do vlasů dávají nejvíce peněz, avšak výsledky se nedostavují, protože kosmetické produkty nezabírají. Vše je tak jen dobrá reklama. Váš problém je ale třeba řešit. Jak tedy docílit bohatších a zdravějších vlasů?

Vlasy všeobecně oslabují nejen nejrůznější kožní problémy, které mají za následek ztrátu vlasů, ale své udělá také stres, hormonální změny, nadměrné barvení vlasů, fény na vlasy, žehličky na vlasy či nakonec i kulmy.

Jak ukázaly další studie, svůj podíl na vypadávání vlasů má i jídlo. Konzumujeme totiž potraviny bez vitamínů a trpíme tak nedostatkem živin, které mají za následek zhoršenou kvalitu našich vlasů.

Z toho vyplývá, že pokud chcete zdravé vlasy, zapomeňte na diety. Dospělý člověk má něco mezi 100-150 tisíci vlasy. Ty rostou a vypadávají neustále, denně vám vypadne okolo 100 vlasů.

S přicházejícím podzimem a zimou je na vlasy třeba myslet dvojnásob. Zapomeňte na produkty, které vám slibují pevné vlasy, ač je pravda někde jinde, a které vám navíc mohou vyvolat nežádoucí účinky.

My vám doporučujeme raději přírodní recept, ke kterému budete potřebovat půlku banánu, jeden žloutek, jednu polévkovou lžíci organického medu a půl sklenice piva. Vše smíchejte a hrst dlaně si aplikujte na své vlasy vždy dvě hodiny před jejich mytím. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button