Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Cesta za lepším zrakem

Jen s touto domácí medicínou zlepšíte svůj zrak! Kromě toho má tento lék efektivní účinky také na oblast okolo očí, kterou prokazatelně omlazuje. Ta hurá za mládím!

Ingredience jsou snadno dostupné a zejména pokud trpíte krátkozrakostí, budete za tento recept opravdu vděční. Kromě toho se zasloužíte o lepší vlasy, které rázem dostanou zdravý lesk.

Vše, co budete potřebovat, je následující:

  • Tři stroužky česneku
  • Deset lžiček organického medu
  • 200 gramů lněného oleje
  • Čtyři citrony

 

V rámci postupu je třeba česnek oloupat a rozdrtit. Přidat citrony, med a lněný olej a vše uložit do sklenice s víkem. Promíchejte tuto směs za pomocí dřevěné lžíce a lék uložte do lednice. Pijte alespoň třikrát denně – vždy před jídlem lžičku této směsi, která v lednici propojí své síly. Účinky se dostaví zanedlouho.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button