Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Celý svět šílí po receptu, který doslova rozpouští tuk!

Pokud i vy trpíte zvýšeným množstvím tuku v krvi, je tento článek spolu s receptem určen právě vám! Existuje mnoho důvodů, proč dochází ke zvýšení množství tuku v krvi – řeč je o nezdravém životním stylu, stravě, nedostatku fyzické aktivity a mohli bychom pokračovat…

Nakonec můžeme říci, že za spoustu věcí kolem zdravotního stavu je ovlivněno tím, jak o své zdraví pečujeme. Pokud se nezačnete léčit okamžitě, doprovodnými faktory k poruchám lipidového metabolismu jsou dále kardiovaskulární choroby a zesílení cévní stěny (k tomu navíc dopomáhá alkohol, cigarety, apod.). Postižené srdce je pak jednou z nejčastějších příčin úmrtí vůbec.

Vyzkoušejte babskou radu, která je prevencí před užíváním mnoha chemických medikamentů. Léky jsou v tomto případě poslední alternativou léčby. Mají totiž mnoho jiných nežádoucích vedlejších účinků. Přírodní lék, jehož postup vám nyní napíšeme, se skládá ze snadno dostupných ingrediencí a je jednoduchý na přípravu. Pojďte ho vyzkoušet.

Budete potřebovat:

  • Sušené fíky (koupíte v každé zdravé výživě nebo i v supermarketu –  koutek se zdravými sušenými potravinami)
  • Jablečný ocet

tukLék lze pít před spaním, ale i v dopoledních hodinách. V rámci přípravy je potřeba vzít tři sušené fíky a probodnout je párátkem po všech stranách. Poté je vložte do sklenice, kterou jste předtím naplnili dvěma decilitry jablečného octa. Fíky nechte marinovat přes noc a ráno je všechny snězte.

Zbylý jablečný ocet nemusíte nutně vyhazovat, celou metodu můžete opakovat znovu. Doporučená doba maximálního opětovného použití jablečného octa je sedm dní. Poté je třeba ocet vyměnit. Celý proces byste mohli vydržet bez přestávky po dobu čtrnácti dní. Poté zaznamenáte adekvátní účinky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

  1. Komentář:píšete,že se lék pije,, pak zas, že se fíky mají sníst,, tak se pije? nebo pouze se májí ty fíky sníst? nepíšete zda po jídle nebo před a nevím,co se po 14 dnech má se mnou stát,, zda to rozpouští cholesterol, a ldl nebo hdl??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button