…anebo zabít rakovinné buňky. To už je přece dobrý důvod, proč jej pít, ne? Zázvor je totiž protirakovinný, antiparazitární, antivirový a antibakteriální přírodní produkt, který navíc obsahuje vitamín C, hořčík a další složky, které jsou prospěšné pro naše tělo.

Zázvor však také umí posílit imunitu, zlepšuje trávení, ulevuje od bolesti a léčí dokonce i astma nebo nejrůznější onemocnění srdce. Funguje také proti infekcím a čistí játra.

Pít tento čaj je proto opravdu důležité. Pokud chcete být i vy dlouho fit, pijte tento mok nejen v zimě, ale i v létě. V zimě vás vyléčí z chřipky, v létě pročistí váš organismus.

K dalším výhodám zázvoru patří například zlepšení krevního oběhu, dále zázvor dodává tělu kyslík, vitamíny nebo minerály. Uleví vám od bolesti hlavy nebo svalů, zbaví vaše tělo ledvinových kamenů, pročistí vaše játra, zabije veškeré rakovinné buňky a sníží také riziko cévní mozkové příhody.

Recept na tento čaj vyžaduje čtvrtku lžičky mletého zázvoru, čtvrtku lžičky kurkumy. Dále kokosové mléko, organický med a šálek vody. Vodu dejte vařit, přidejte kurkumu, zázvor a vařte asi 10 minut. Až poté přidejte kokosové mléko. Obsah čaje nakonec přeceďte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ