Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Čaj ze zázvoru dokáže rozpustit ledvinové kameny, ale také pročistit játra

…anebo zabít rakovinné buňky. To už je přece dobrý důvod, proč jej pít, ne? Zázvor je totiž protirakovinný, antiparazitární, antivirový a antibakteriální přírodní produkt, který navíc obsahuje vitamín C, hořčík a další složky, které jsou prospěšné pro naše tělo.

Zázvor však také umí posílit imunitu, zlepšuje trávení, ulevuje od bolesti a léčí dokonce i astma nebo nejrůznější onemocnění srdce. Funguje také proti infekcím a čistí játra.

Pít tento čaj je proto opravdu důležité. Pokud chcete být i vy dlouho fit, pijte tento mok nejen v zimě, ale i v létě. V zimě vás vyléčí z chřipky, v létě pročistí váš organismus.

K dalším výhodám zázvoru patří například zlepšení krevního oběhu, dále zázvor dodává tělu kyslík, vitamíny nebo minerály. Uleví vám od bolesti hlavy nebo svalů, zbaví vaše tělo ledvinových kamenů, pročistí vaše játra, zabije veškeré rakovinné buňky a sníží také riziko cévní mozkové příhody.

Recept na tento čaj vyžaduje čtvrtku lžičky mletého zázvoru, čtvrtku lžičky kurkumy. Dále kokosové mléko, organický med a šálek vody. Vodu dejte vařit, přidejte kurkumu, zázvor a vařte asi 10 minut. Až poté přidejte kokosové mléko. Obsah čaje nakonec přeceďte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button