Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Buďte během jednoho týdně šťastnější!

Dnes vám poskytneme návod, jak být den ode dne šťastnější.

  1. V pondělí si začněte psát deník a denně se alespoň patnáct minut věnujte pouze svým myšlenkám, které hodíte na papír. Tato metoda zmírní vaši depresi a úzkost a dokáže také odstranit tlak ve vaší hlavě. Zkrátka potřebujeme se ze svých starostí někomu vypovídat.
  2. V úterý se snažte být spokojenějším a krásnějším člověkem. Zkrátka mějte se rádi, jací jste. A pomáhejte druhým.
  3. Ve středu si uvědomte, že přátelé nejsou samozřejmostí. Je proto opravdu nutné si na ně udělat čas. Jsou totiž stejně důležití jako vaše rodina!
  4. Ve čtvrtek je čas na dumání o smyslu své existence. Proč jste zrovna vy v tomto těle? Proč jste vůbec tady? Je třeba se také poohlédnout zpátky – otevřete stará fotoalba a hledejte smysl své existence.
  5. V pátek je třeba vidět něco nevšedního. Navštivte starý zámek, galerii, muzeum nebo monumentální kostel. Podívejte se na noční oblohu plnou hvězd. Udělá to z vás laskavější, šťastnější a trpělivější osoby.
  6. V sobotu se vykašlete na vše a klidně se i chvíli nuďte!
  7. V neděli je třeba zbavit se viny, která je zbytečným pocitem, který nás zatěžuje. Necítíte ji jen vy a bezmoc, kterou vzbuzuje je třeba zahodit za hlavu. Uvolněte se.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button