Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Bolí vás žaludek? Okamžitě sem!

Pokud vás trápí bolesti žaludku, ať už proto, že vynecháváte snídani, anebo že pijete kávu ráno nalačno, čtěte tento článek dále.

Nabízíme vám zdravé přírodní řešení v podobě granátového jablíčka, které je efektivní právě na nemoci a infekce žaludku, případně na bolesti vašich střev.

Recept, který vám nabídneme, funguje také na léčbu cholery, průjmu nebo zánětu slepého střeva.

Připravte si tedy kůru tohoto jablka a vodu. Jedná se o poměr 1 ku 20. Deset gramů těchto sušených slupek granátového jablka ponořte do předem vyhřáté pánve a zalijte 200 mililitry vroucí vody. Pánev poté přikryjte a nechte odstát na třicet minut, načež vytáhněte slupky a onu vodu vypijte.

Touto léčbou se zbavíte rovněž kolitidy nebo žaludečních vředů. Nutná je však léčba sedmi dnů, poté je třeba si dát týdenní pauzu a pak zase léčbu opakovat. Alkohol je samozřejmě tabu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button