Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

5 perfektních tipů, jak se zbavit nedokonalé pleti

Trápí vás také mastná pleť? Obrovské póry a další nedokonalosti obličeje? Samozřejmě, že existuje mnoho produktů, jak se zbavit takových problémů, ale krom toho, že jsou drahé, jsou také opravdu účinné? A nezapomeňme, že kosmetické produkty disponují chemickými sloučeninami, které našemu organismu také nepřidávají.

Nejlepší tipy pro vaši pleť

  1. Vsaďte raději na přírodní produkty, smíchejte například dvě lžíce jedlé sody s vodou a aplikujte tuto směs na potřebné partie. Počkejte patnáct minut, a poté smyjte vlažnou vodou.
  2. Anebo co taková okurka a citrón? Okurku je třeba oloupat a nastrouhat, poté z ní připravit kaši s lžičkou vody a pár kapkami šťávy z citrónu. Tuto homogenní směs poté aplikujte na potřebná místa na obličeji, anebo si z ní rovnou udělejte pleťovou masku.
  3. Dalším tipem je citrónová šťáva a vaječný bílek. Použijte dva bílky a pár kapek šťávy a zase tuto směs použijte jako masku na obličej, ale třeba i dekolt. Po několika desítkách minut smyjte z obličeje za pomocí vody. Konkrétně tento přírodní produkt odstraňuje mrtvé kožní buňky.
  4. Zkusit lze také kombinaci limetkové a rajčatové šťávy. Na patnáct minut si tento mix aplikujte na obličej a poté nezapomeňte omýt.
  5. Nakonec půl šálku ananasové šťávy smíchejte s půlkou citronu a postupujte jako u ostatních tipů na zlepšení pokožky obličeje. Konkrétně tento zpevní vaši pokožku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button