Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

2 nápoje, které vám dokonale pročistí tepny

Chcete-li rychle a efektivně pročistit tepny, rozhodně vyzkoušejte tento zázračný nápoj. Již po jednom šálku pocítíte rozdíl – budete svěží a plní energie. Tisíce lidí umírá každý rok díky kardiovaskulárním chorobám. Věděli jste, že infarkt je na prvním místě, co se týká příčin úmrtí?

Mnoho lidí ani nevěnuje pozornost tomu, co jí. Konzumujeme velké množství zpracovaných potravin a potravin s vysokým obsahem nezdravých tuků. Všechny tyto jedy jsou pro náš organismus vysoce toxické a všechny končí v našich žilách. Jsou příčinou ucpání našich tepen, které předchází samotnému infarktu.

V tomto článku vám tedy ukážeme nejúčinnější postup, jak si nápojem vyčistit tepny. Tento zázračný lék vám pomůže detoxikovat tělo a odstranit všechen tuk z krevního řečiště.

Připravte si:

  • 1 šálek čerstvě vymačkané rajčatové šťávy
  • 1/4 šálku citronové šťávy
  • 1 feferonku nebo 1/2 lžičky pepře
  • 1 lžičku zázvoru v prášku
  • 2 stonky celeru

Postup:

Všechny ingredience nechte projít mixérem. Výslednou směs pijte 3x denně, vždy před hlavním jídlem.

Nabízí se ještě jeden domácí recept, který vám pomůže vyčistit tepny od cholesterolu:

  • 4 stroužky česneku
  • 4 citrony ve slupce
  • 3 litry vroucí vody

Postup:

Nasekejte si citrony a česnek do jedné mísy, přidejte horkou vodu a promíchejte. Výslednou směs oddělte do tří sklenic a zalijte dostatkem horké vody. Dobře uzavřete a dejte do lednice na tři dny. Po 3 dnech směs přeceďte přes gázu a dejte opět do lednice.

Poté konzumujte 1-2 polévkové lžíce před každým jídlem. V případě, že se účinky nedostavují, zvyšte dávku na 50 ml. Tuto metodu užívejte po dobu 40 dnů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button