HubnutíJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Úžasný nápoj z ovsa a papáji – snížíte obvod svého břicha, ubudete na váze a pročistíte si tlusté střevo!

V množství receptů na hubnutí, které v závěru mohou přivodit spíše psychické nemoci, vyzkoušejte raději tuto vitamínovou bombu, která vás na žádné živině neokrade. Tento nápoj je zcela zdravý pro vaše tělo, chutný, ale hlavně přináší největší zdravotní výhody. Zásobuje vás energií a zlepší celkový stav vašeho zdraví. Ale hlavně – zbavíte se protivných kil!

Budete potřebovat půlku šálku ovsa ve vločkách, půlku šálku mandlového mléka, čtvrt šálku papáji a čajovou lžičku s práškovou skořicí.

Papáju nakrájejte na malé kousky a dejte do mixéru. Přidejte mandle, oves a skořici. Nechte projít mixérem, dokud nezískáte homogenní směs. Nakonec přidejte trochu ledu a vše je hotovo.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button