Přírodní léčbaZdraví

Účinný lék na artritidu, revmatismus a potíže s klouby

Ano, slyšíte správně, v tomto článku vám ukážeme, jak si vyrobit účinný domácí lék na artritidu, revmatismus a další kloubní potíže. Slavný „otec“ syrového stravování a autor knihy „Život bez chorob“ Ernst Günter kdysi zveřejnil zajímavý článek o léčbě artritidy, dny, ischiasu, revmatismu a dalších zánětlivých a bolestivých stavů kloubů, kyčlí, prstů na rukou a nohou, kolenou a pat. Říká, že výroba tohoto domácího léku je velmi jednoduchá a stačí jej pouze nanést na postižené místo. Zde najdete, co potřebujete udělat.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 1 rajče
  • 1 cibuli
  • 1 polévkovou lžíci lněných semínek

Postup:

Zde je, co potřebujete udělat – je to velmi jednoduché: Nejprve namočte jednu lžíci lněných semínek v 90 ml vody. Tuto směs vařte přibližně deset minut – dokud nedostanete pěknou homogenní směs. Po deseti minutách odejměte z plamene a nechte vychladnout. Zároveň umyjte rajče a nadrťte ho (neloupejte ho). Nadrťte také středně velkou cibuli. Jakmile směs ze lněných semínek dostatečně vychladne, přidejte cibuli a rajče a vše dobře promíchejte. Přebytečnou vodu ze směsi vylijte.

Jak lék používat – pokud zaznamenáváte nějaké problémy se svými prsty na rukou nebo na nohou, namočte v této směsi své staré ponožky nebo rukavice a navlékněte je na své bolavé ruce či nohy. Když však přijde na jiné části těla, jako jsou kyčle, páteř, žebra, kolena atd., navrhujeme namočit v této směsi tenkou látku a přiložit ji na postižené místo. Poté musíte látku ovázat kolem těla nějakým obinadlem, které obklad udrží pevně na místě. Nechte si obklad přes noc a ráno se opláchněte mýdlem.

Poznámka: Cibule možná podráždí vaši kůži a proto bude červená! Můžete si před použitím této směsi namazat kůži krémem či olivovým olejem. Jezte také doplňky s rybím tukem, které vám pomohou s bolestí kloubů zevnitř. Odborníci říkají, že byste tuto směs měli používat, dokud nepocítíte pozitivní výsledky. Doufáme, že vám tento článek pomohl a nezapomeňte jej sdílet se svou rodinou nebo přáteli.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button