Přírodní léčba

Tradiční lék, který vás zbaví kašle, astma i bronchitidy

Výzkum ukazuje, že alergie, infekce a kouření jsou hlavními faktory, které mohou způsobit určitý druh plicní nemoci nebo poruchy. Pokud máte problémy s plícemi, zejména s kašláním, bronchitidou nebo astmatem, doporučujeme, abyste vyzkoušeli recept našich babiček.

Mnoho lidí tento lék nazývá „Babiččin recept na kašel“, protože mnoho babiček se ihned vrhne do jeho přípravy, jakmile uslyší někoho kašlat. Účinky tohoto domácího léku na kašel jsou doslova zázračné a zaručujeme, že již máte všechny ingredience doma!

Co budete potřebovat na jeho přípravu

  • Půl kila červených cibulí
  • 6 polévkových lžic tepelně nezpracovaného (raw) medu
  • 2 organické citróny
  • 2 snítky čerstvého tymiánu
  • 6 hrnků vody

Příprava:

Zahřejte cukr v kovové nádobě při mírné teplotě a za neustálého míchání, až se roztaví a získá narudlou barvu. Pak přidejte cibuli, nakrájenou na malé kousky. Chvíli povařte a poté slijte do mísy.

Tuto směs vařte, dokud se nevypaří třetina vody (stále při mírné teplotě). Poté nechte směs vychladnout a přidejte citrónovou šťávu společně s medem. Dobře promíchejte, slijte směs do skleněné nádoby a nechte odstát přes noc.

Jak konzumovat:

Vždy spotřebujte úplně celou směs, kterou jste si připravili, po jedné polévkové lžíci před každým jídlem. Opakujte, dokud vaše plíce nebudou v pořádku a kašel zcela pryč. Tento recept je možné použít i pro děti, jen namísto jedné polévkové lžíce se doporučuje jedna čajová lžička, též před každým jídlem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button