Přírodní léčbaZdraví

Recept: Vynikající šťáva pomáhající s odhleněním plic u dětí

Tento lék je velmi účinný v boji proti dětskému kašli a pomáhá s obnovením imunity. Je určen pro děti, které kašel trápí již několik dní a může být mírně slyšet zahlenění jejich plic. Ke zbavení se hlenu a získání ztracené imunity pomůže jedna sklenice džusu.

Co je potřeba:

  • 1 šálek loupaného ovsa
  • 1 hrnek cukru
  • 1 šálek vody

Příprava:

Oves dobře umyjte a dejte do rendlíku spolu s šálkem vody a jedním šálkem cukru (objem šálku činí 200 ml). Přiveďte k varu a vařte několik minut. Nejlepší je vařit směs ve večerních hodinách a poté nechat odstát až do následujícího rána.

Oves v odpoledních hodinách sceďte.

Užívání:

Dávejte dítěti sklenici šťávy každé ráno na lačný žaludek po dobu 40 dnů.

Následně udělejte přestávku 15 dní a poté začněte dávat šťávu znovu, každé ráno, po dobu dalších 40 dnů. Dítě se jednoduše zbaví hlenu v těle a dojde k obnovení jeho ztracené imunity. Z výše uvedeného receptu budete mít dostatek šťávy po dobu 4 až 5 dnů.

Je důležité, abyste žádný den nevynechali, dítě musí pít šťávu každé ráno po dobu 40 dnů bez přestávky. Až poté následuje patnáctidenní pauza a následně je nutné dodržet opět celých 40 dnů pití šťávy. Jakmile bude léčba u konce, uvidíte, že dítě nebude již tolik náchylné k nachlazení a napadení jeho organismu viry.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button