Cítíte se neustále unavení nebo máte stále zdravotní potíže bez jakéhokoli zdravotního důvodu? Pak je čas na kompletní detoxikaci trávicí soustavy, především tlustého střeva, které je zodpovědné za odstraňování škodlivých látek z těla.

Pokud správně nefunguje, můžou se zde hromadit škodliviny a dochází i ke špatnému vstřebávání a trávení potravin.

Suroviny na přípravu nápoje

  • 1/2 šálku vlažné filtrované vody
  • 2 lžíce citronové šťávy
  • 1/2 šálku přírodní jablečné šťávy
  • 1/2 lžičky mořské soli
  • 1 lžička zázvorové šťávy

Používejte pouze suroviny v přírodní a přirozené formě.

Postup

Všechny přísady řádně promíchejte ve skleněné nádobě a pijte sklenici ráno před snídaní, dvě sklenice během oběda a dvě sklenice ve večerních hodinách.

Pokud trpíte cukrovkou, máte nějaké závažné alergie či zdravotní obtíže nebo jste těhotná, konzultujte pití tohoto nápoje se svým lékařem.

Zdravotní přínosy jednotlivých složek

Citrony jsou velkým zdrojem vitamínu C, obsahují antioxidanty, podporují dobré trávení, regulují žaludeční kyseliny, nadýmání a pálení žáhy.

Zázvor se běžně používá jako přísada v asijské kuchyni. Podporuje chuť k jídlu, pomáhá při nachlazení, nevolnostech, migrénách a bolestech kloubů, reguluje vysoký krevní tlak, stimuluje vstřebávání živin.

Jablka obsahují velké množství rozpustné vlákniny, díky čemuž podporují trávicí procesy, zpomalují vstřebávání sacharidů a zvyšují vstřebávání živin. Pomáhají snižovat hladinu cukru a špatného cholesterolu v krvi.

Čtěte:  Pokud budete tento lék užívat každých pět let, zapomenete na nemoci!