HubnutíKrásaZdraví

Připravte si s námi nápoj, který stabilizuje hladinu cukru v krvi: potlačíte tím chuť na sladké

Kromě toho, že je šťáva levná, bez kalorií a chutná, vyčistí také vaše tělo od toxinů, probere metabolismus a pomůže vám zhubnout.

Příprava tohoto úžasného nápoje je velmi jednoduchá. Budete potřebovat pouze 3 ingredience.

Zmiňovaná šťáva je také bohatá na antioxidanty, které vám stabilizují hladinu cukru v krvi, a sníží chuť na sacharidy. Zároveň nedochází k nadměrné produkci inzulínu, což je důležitým faktorem pro úspěšné hubnutí.

Podle mnoha odborníků můžete inzulín udržet pod kontrolou pomocí skořice, kdy dojde k úspěšnému spalování tuků.

Studie potvrzují, že pokud sníte půlku lžičky skořice denně, snížíte také množství špatného cholesterolu. Tím pomůžete trávení a dojde ke snížení triglyceridů.

Potřebné ingredience:nápoj

  • 1 jablko
  • 1 skořice (nebo lžička sypané skořice)
  • 1,5 až 2 litry převařené nebo filtrované vody

Příprava:

Nakrájejte jablko na plátky a dejte do mísy. Nyní přidejte skořici a vodu. Směs takto nechte hodinu nebo dvě. Poté jí sceďte a pijte po celý den.

Tato úžasná šťáva vám bude regulovat metabolismus, a stejně tak účinně pomůže snížit nadváhu tím, že odstraní přebytečné tekutiny zadržované v těle.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button