Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Používejte přírodu, která ochrání vaše tělo účinněji než chemie

Není žádným tajemstvím, že firma Big Pharma vyrábí kosmetické produkty, které jsou škodlivé pro tělo. Obsahují chemické složky, které jsou toxické pro pokožku. Nepodporujme proto takové společnosti, ale obraťme se raději na přírodu.

Ta nevyužívá škodlivých ingrediencí, neškodí tělu a nezanáší jej toxickými složkami. Vyrobit si lze zcela nezávadné kosmetické produkty, jako je například bělící zubní pasta, kondicionér, šampón, krém, balzám na rty a podobně. Které přírodní ingredience jsou prospěšné pro tělo?

Je to například organický jablečný ocet, který funguje vnitřně. Je levný, vyrovnává hladinu pH pokožky a postará se o krásné vlasy.

Dále je to soda na pečení – alkalický prášek, který má protizánětlivé vlastnosti. Odvádí z těla toxiny, ale i bělí zuby. A je levná.

Včelí vosk je zase přírodním voskem, který chrání pokožku a má antibakteriální vlastnosti.

Organický panenský kokosový olej funguje antibakteriálně, omlazuje a ozdravuje pokožku a má antimikrobiální a antifungální vlastnosti. Zlepšuje krevní oběh, hydratuje tělo a snižuje začervenalost nebo otoky pokožky. Tento olej rovněž léčí suchou pokožku, odstraňuje svědění a šupiny. Rovněž ale odstraňuje makeup. Používala jej už ayurvédská medicína. Kokos upravuje rovnováhu flóry v ústech, čímž rovněž léčí zubní problémy.

Jojobový olej je zase extraktem ze semen jojobového stromu. Odstraňuje makeup, kondicionér, funguje jako pleťová voda nebo masážní a hydratační krém. Čistí póry bez ucpání.

Makadamový olej udržuje vlhkou pokožku, podporuje hojení, snižuje akné a jizvy. Obnovuje elasticitu pokožky, obsahuje tuky omega sedm.

Vitamín E v oleji je silným antioxidante,, který zabraňuje předčasnému stárnutí a podporuje hojení. Jedná se o perfektní hydratační prostředek a ochraňuje pokožku a nehty.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button