Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Používejte přírodu, která ochrání vaše tělo účinněji než chemie

O chemických kosmetických produktech zde již bylo řečí víc než dost. Ač vaše krémy na vrásky voní nádherně, jedná se o jed, který vám v závěru více škodí než prosperuje. Upřednostňujte přírodu, jako například následující produkty…

Tak například citrusovou šťávu. Anebo také pomerančovou citronovou a podobně. Ty jsou totiž perfektní na odstranění pórů, dále vyhlazují a objasňují pleť. Používejte ej v kombinaci se zvlhčujícími přísadami.

Dále je to castorový olej, který má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antifungální vlastnosti. Léčí akné, suchou a popraskanou kůži.

A nakonec vyzkoušejte známou rostlinu s názvem aloe vera, jejíž šťáva má zase antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Rovněž je aloe vera šetrná k vaší pokožce. Obsahuje vitamín A, C a E, který udržuje zdravou pokožku, vlasy a nehty.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button