Přírodní léčbaZdraví

Po vypití sklenice vody s těmito ingrediencemi předejdete řadě nemocí

Celý organismus je založen na vodě. Voda má v našem těle obrovský vliv na podporu zdraví, ale stejně tak na nemoci. A vzhledem k nezdravému životnímu stylu u nás převládá příliš kyselé pH.

Příznaky kyselého organismu jsou potom únava, bolesti hlavy i břicha nebo špatný imunitní systém. Kyselost může vést také k různým druhům onemocnění. V nejhorších případech vede k rakovině.

Z tohoto důvodu je důležité, aby si každý udržoval hladinu kyselosti svého organismu, a tím se bránil výskytu jakýchkoliv nemocí. To je také důvod, proč je dobré pít směs filtrované vody s trochou himálajské soli a citrónem.

Pro vytvoření tohoto elixíru stačí smíchat všechny výše uvedené ingredience. Nápoj pijte každé ráno – preventivně brání rozvoji mnoha chorob.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button