Krása

Péče o pleť s aktivním uhlím

Péče o pleť s aktivním uhlím

Že je uhlí efektivní v estetické péči o obličej? Ano, je to tak. Jedná se o speciální masku, která z pleti vytáhne veškeré nečistoty.  Nejpopulárnější masky jsou právě ty, které jsou vyrobeny z uhlí. Na obličej nanášejte opravdu silnou vrstvu této masky, kterou až zaschne, sloupnete. Odstraněná maska pak obsahuje zbytky černých a bílých teček, které vám maska vytáhla přímo z pokožky! Tento druh obličejových masek je tak naprosto stoprocentní co do svého účinku. Vaše pleť bude čistá a jemná, jak doporučují rovněž dermatologové. Takže hurá do černé masky, která funguje jako kvalitní hydratace pokožky, jako detox a jako peeling, který vás zbaví staré pokožky. Pokud zvolíte slupovací alternativu masky, nebudete mít již takový problém masku dostat z obličeje.

Tato maska rovněž paradoxně slibuje vybělení pokožky a zbavení kruhů pod očima. I přesto se však nedoporučuje aplikovat přímo do oblasti očí. Takže je třeba upřednostnit takzvanou t-zónu, což je čelo, nos a brada.

Maska vyčistí i mikroskopické detaily, nečistotu i akné či zmiňované černé tečky. Tak například léčba akné je opravdu zdlouhavá a vymačkávat si akné se nevyplatí. Proto zvolte raději kvalitní masku, která vám pomůže se akné zbavit.

S akné bojují nejen náctiletí, ale také dospělé osoby, které například zvolily špatnou stravu, která se podepsala na jejich obličeji. Nadměrnou produkci oleje na pleti zase zredukuje paradoxně  zase maska z aktivního uhlí. To vytáhne z tváře přebytečný maz, olej a nečistoty, které běžně ucpávají póry.

Sdělme si jeden homemade recept právě pro problematickou pleť. Budete potřebovat dvě čajové lžičky aloe vera s kapslí s aktivním uhlím. Smíchejte, aplikujte na obličej, a poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Nevíte, jak se zbavit nevzhledných černých teček na obličeji? I na to jsou perfektní masky s obsahem černého uhlí. Hotové je naleznete téměř v každé lepší drogerii ve městě.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button