Krása

Jak odstranit všechny vrásky během jednoho týdne (RECEPT)

Mnoho lidí na světě, obzvlášť ženy, věnují velkou pozornost svému tělu a pleti. Co více, utratí velké množství peněz za kosmetické produkty a přípravky, aby snížily viditelnost vrásek – výsledek stárnutí. Bohužel si mnoho žen takové přípravky a produkty nemůže dovolit. A tyto přípravky ne vždy dosahují kýženého efektu.

Naštěstí je zde přírodní alternativa, která je snadno dostupná a velmi prospěšná. Domácí krém popsaný níže, může úspěšně snížit viditelnost vrásek, zpomalit proces stárnutí a vyživit pleť. Také nemá žádné vedlejší účinky. Krém je šetrný ke všem typům pleti a první výsledky zlepšení se dostaví už po jednom týdnu! Skvělé, že? Tento krém si zamilujete, to je jisté. Řiďte se těmito pokyny pro přípravu.

Potřebujete:vrásky

  • 2 čajové lžičky vazelíny
  • 1 polévkovou lžíci mandlového či olivového oleje
  • 1 vaječný žloutek
  • 1 čajovou lžičku medu

Příprava:

Nejprve nechte vazelínu roztát nad plamenem. Poté sundejte ze sporáku a přidejte další ingredience. Dobře promíchejte dokud nedostanete homogenní směs a po dobu několika minut míchejte. Před použitím nechte pět minut odstát.

Použití:

Opláchněte si obličej a po pečlivém osušení naneste domácí krém. Jemně vmasírujte krouživými pohyby. Nechte krém třicet minut na obličeji a poté jej smyjte. Odstranit můžete rovněž vatovým tamponem namočeným v minerální vodě nebo mokrým ručníkem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button