Jídlo a receptyPřírodní léčba

Návod, jak si vyrobit alkalickou vodu

Alkalická voda je schopna eliminovat toxiny, zničit rakovinu a zvýšit metabolismus.

Proč je alkalická voda dobrá?

Lidské tělo je tvořeno z 80% z vody. Nevhodné hodnoty pH mohou poškodit naše zdraví stejně tak jako jakákoliv nemoc. Vypitím jedné sklenice alkalické vody pomůžete svému tělu.

Mezi příznaky kyselého prostředí v těle patří oslabená imunita, únava, bolesti hlavy či žaludku. Negativní vliv má konzumace alkoholu, rafinovaný cukr, sůl, kofein a potraviny průmyslově zpracovávané.

Alkalická voda je velmi silná, protože může eliminovat silné kyselé pozůstatky, aniž by ublížila zdravým buňkám v těle .

Recept:

Suroviny:

  • 1 lžička himalájské soli
  • 2 litry čisté vody
  • 1 citron nakrájený na plátky

Postup:

Sůl a citron nakrájený na plátky dejte do nádoby s vodou a dobře promíchejte. Směs zakryjte a nechte do rána uležet. Vypijte ráno na lačný žaludek tři šálky alkalické vody.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Filoména Božetěchová

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button