Krása

Micelární voda – proč je nejlepší na odstraňování make-upu?

Prášek, který zůstane po čištění pórů a vytváří akné. Ranní zbytky řasenky a oční linky od minulé noci. Rychle používané, čas šetřící, nanášející triky musí být prováděny nespočetkrát – pokud se ocitnete v některé z těchto situací, micelární voda je pro vás ideální.

Pokud jste tento produkt ještě vyzkoušeli, nyní je ten správný čas. Micelární voda je jedinečný výrobek složený z filtrované vody, micely, která odstraňuje nečistoty a glycerinu, který hydratuje pokožku a dodávají jí jemnost a svěžest.

Co ji přesně odlišuje od ostatních výrobků pro odstranění make-upu?

Za prvé, rozdíl je sám o sobě již zmíněný v kompozici. Ta je snížena na minimum: voda, micela a glycerin. Zatímco různé oleje a čistící čisticí prostředky na obličej mají mnohem delší seznam složek, a proto mohou reagovat nepříznivě na citlivou tvář, narozdíl od toho jsou tyto tři prvky v micelární vodě účinné a jemné pro každý typ pleti.

Drobné částice micel, které se pohybují bez tření, přitahují nečistoty jako magnety a tím neinvazivně odstraňující make-up a nadbytečný mast. Kromě toho glycerin hydratuje pokožku, aby byla jemná a hladká.

Kromě odstranění make-up budete potřebovat porovnatelně menší počet vatových tamponů. Jedna z nejdůležitějších výhod micelární vody je to, že by se po aplikaci neměla umývat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button