Prášek, který zůstane po čištění pórů a vytváří akné. Ranní zbytky řasenky a oční linky od minulé noci. Rychle používané, čas šetřící, nanášející triky musí být prováděny nespočetkrát – pokud se ocitnete v některé z těchto situací, micelární voda je pro vás ideální.

Pokud jste tento produkt ještě vyzkoušeli, nyní je ten správný čas. Micelární voda je jedinečný výrobek složený z filtrované vody, micely, která odstraňuje nečistoty a glycerinu, který hydratuje pokožku a dodávají jí jemnost a svěžest.

Co ji přesně odlišuje od ostatních výrobků pro odstranění make-upu?

Za prvé, rozdíl je sám o sobě již zmíněný v kompozici. Ta je snížena na minimum: voda, micela a glycerin. Zatímco různé oleje a čistící čisticí prostředky na obličej mají mnohem delší seznam složek, a proto mohou reagovat nepříznivě na citlivou tvář, narozdíl od toho jsou tyto tři prvky v micelární vodě účinné a jemné pro každý typ pleti.

Drobné částice micel, které se pohybují bez tření, přitahují nečistoty jako magnety a tím neinvazivně odstraňující make-up a nadbytečný mast. Kromě toho glycerin hydratuje pokožku, aby byla jemná a hladká.

Kromě odstranění make-up budete potřebovat porovnatelně menší počet vatových tamponů. Jedna z nejdůležitějších výhod micelární vody je to, že by se po aplikaci neměla umývat.

Čtěte:  Proč nedráždit akné?