Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčba

Toto koření odstraní vrásky na kůži

Vrásky jsou znamením, že léta přichází. Ne každé jsou až tak nesnesitelné, nicméně raději buďme bez nich. Lze toho nějak dosáhnout?

Nejde o znamení konce života, ale o novou etapu v životě. Odstraňovat vrásky chirurgicky se však nevyplácí a v závěru vypadáte hůře než před operací. Pojďme na to přirozenou cestou…

Recept, který vám nabídneme, řeší nejen vrásky kolem očí, ale dokonce i bojuje proti zácpě, budete potřebovat především anýz.

skvrny

Uvařte si čaj s anýzem. Nechte jej vychladnout a obsah přelijte do uzavíratelné láhve. Každé ráno pak využívejte tento čaj jako pleťovou vodu a aplikujte jej zejména v oblastech, kde vás trápí vrásky. Tento lektvar funguje jako druh botoxu a za daleko levnější peníze. Kromě toho je anýz snadno dostupný v každém supermarketu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button