Přírodní léčbaZdraví

Jednoduchý trik, jak se rychle zbavit oparu!

Opary jsou častým onemocněním, které se rychle šíří mezi lidmi. Jedná se o nakažlivé agens. Cestou přenosu je kontakt s osobou trpící na opary.

oparyVětšina lidí utrácí za drahé léky a masti, ale ty průběh pouze zmírňují. V praxi to znamená, že chorobu často nevyléčí. Nicméně existuje levné a efektivní řešení v podobě domácího léku, který při léčbě tohoto onemocnění výrazně pomáhá. Jednou z těchto věcí je např. zubní pasta. Aplikujte jí na bolavé místo. Díky svému chladivému efektu nebudete cítit žádné svědění.

Naneste přiměřené množství pasty (tenkou vrstvu) na postižené místo a nechte takto působit po dobu asi 2-3 hodin. Během této doby pasta ztvrdne, proto ji poté opatrně odstraňte vlažnou vodou.

Zubní pastu můžete používat kdykoli, kdy máte pocit podráždění či svědění v oblasti postižené oparem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button