HubnutíPřírodní léčbaZdraví

Jak zhubnout až 5 kg za pár dní? Zkuste petrželový nápoj

Ve čtvrtek měla 80 kg, v sobotu jen 75. Zde je návod, jak zhubnout až 6 kg za pár dní.

Petržel, kterou obvykle používáme jako koření, má magickou moc. Do pokrmů se sice petržel obvykle přidává, ale je jí pouze malé množství. To bohužel nestačí ke správné stimulaci vylučování tekutin, které jsou zadržené v našem těle. Americký lékař John R. Cristopher je znalcem v oblasti rostlinných přípravků. Právě on často radí svým pacientům, aby začali s konzumací petržele jako léku na onemocnění ledvin.

Petržel je velkým pomocníkem v boji proti močovým problémům a onemocnění ledvin. Je také silným diuretikem. K léčbě lze používat jak kořeny, tak listy. Existuje mnoho receptů na přípravu petrželového čaje, ale Ramiza (39) říká: „Petržel je zázrak. Ve čtvrtek jsem vážila 80 kg a o dva dny později jsem ztratila na váze 5 kg. Nejde ovšem pouze o ztracené libry tuku, ale také o zadržované tekutiny v těle, kterých jsem se zbavila. Cítím se tak lehce.“

Petrželový nápoj na hubnutí

mortar-1170665_640Ramízy recept je poměrně jednoduchý. Do hrnce s vařící vodou (asi 1 litr) přidejte 5 polévkových lžic nasekané petrželky. Nechte odstát asi dvacet minut, poté přefiltrujte a pijte spolu s petrželkou. „Rozhodla jsem se zkusit petrželový čaj kvůli problémům, které jsem měla se svými ledvinami. Každý navrhoval čaj z medvědice lékařské a z počátku taky fungoval, jenomže problém byl v tom, že veškeré tekutiny zůstávaly v mém těle. V důsledku toho jsem se rozhodla pro změnu a čaj z medvědice vyměnila za čaj z petržele. A výsledky hovoří samy za sebe. Teď navíc suším petržel pro další použití.“

Správné vylučování tekutin z těla je velmi důležité. Močí jsou z těla odváděné toxiny, bakterie i jiné důležité látky. Petržel je osvědčené diuretikum a silný antioxidant. Pití čaje z petržele se doporučuje, ale jeho konzumace nesmí být přehnaná. Doporučená dávka je 1 litr na den.

Petržel byla používána jako lék dlouhou dobu. Dokonce se využívala již v dávných dobách, kdy jí byly připisovány magické schopnosti. Ve starém Římě se věřilo, že okusování listů petržele zlepšuje vnímání a intelektuální schopnosti. V současné době se tato bylina používá jako lék i koření.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button