HubnutíKrásaZdraví

Jak si vyrobit zázvorový zábal a spálit břišní tuk přes noc

Kdo v životě zkoušel hubnout, tak zřejmě ví, jak je tento proces zdlouhavý a náročný. Dietní jídelníček, posilovna, běh, ale stejně se vás kilogramy mnohdy nechtějí pustit.

Naštěstí známe jeden trik, který vám může pomoci efektivně spálit tuky a urychlit proces hubnutí. Tvrdošíjná tuková tkáň ustoupí a bříško bude daleko plošší.

zázvorovýZázvorové zábaly jsou tou pravou metodou. Navíc je to technika velmi jednoduchá, přesto plně účelná. K lepším výsledkům vám pomůže zdravé jídlo, dostatek vody a spánku. Tato metoda je založená na kompresi břišního tuku.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 1 lžíci čerstvě nastrouhaného zázvoru nebo zázvorového prášku
  • 4-5 lžic tělového mléka
  • potravinovou fólii
  • ručník
  • elastický obvaz

Namočte ručník do teplé vody a obalte ho kolem oblasti břicha, kam přiložíte zázvorový obklad. Nechte působit pět minut, otevřou se póry a potom už jen promíchejte zázvor s tělovým mlékem a aplikujte na břicho.

Potravinovou fólii omotejte několikrát kolem sebe, zafixujte elastickým obinadlem a nechte působit 6 hodin. Stačí jen lehce ovázat a odstranit ráno po probuzení. Pokud cítíte lehké mravenčení, metoda funguje. Výsledkům se budete divit. Tento trik je levný a účinný.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button