Babské radyHubnutíJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Jablečný ocet jako první pomoc

Jablečný ocet zvyšuje příjem enzymu AMPK, tedy protein kinázu, který pomáhá spalovat tuky a omezit tvorbu tuků a cukru v játrech. Kromě toho má tento protein co dělat s případnou dlouhověkostí. Jablečný ocet tak celkově podporuje zdraví našeho těla. Posiluje metabolismus, zbavuje tělo obezitního stavu, eliminuje břišní tuk, a dokonce bojuje proti genům v podobě generačního ukládání tuků do jater.
AMPK posiluje náš metabolismus a kombinace jablečného octa a garciniy camboiy má za následek úbytek hmotnosti a rychlejší spalování tuků, zejména v oblasti břicha. Odborníci doporučují exotické ovoce garciniu cambogiu konzumovat denně v podobě výživových doplňků, které jsou dostupné na trhu. Denní příjem by měl být 1500 mg a měl by být požíván třikrát denně před jídlem. Rozhodně byste však neměli překročit dávku přes dva tisíce mg denně. Účinek tohoto ovoce v podobě tablet je nejvyšší při současné konzumaci s jídlem, protože se rychleji dostává do traktu.
Jablečný ocet je užitečný po více zdravotních stránkách. Požívat byste jej současně s tropickým ovocem měli rovněž třikrát denně, a to po jedné až dvou čajových lžičkách. Lékaři si tento produkt chválí, proto vám jej jen a jen doporučí.
Jablečný jablečný ocet obsahuje množství probiotik a stopových minerálů, které jsou vašemu tělu prospěšné. Fermentované potraviny jsou obecně užitečné pro naše tělo. Poslouží vám, pokud tedy nejste alergičtí na kvasnice. Citlivost na tři typy kvasinek totiž může způsobit reakci, jako je například kopřivka, bolest na hrudi a podobně. Tento ocet zkrátka každý nemusí dobře trávit, vše je na vyzkoušení.
V kombinaci s garcinia cambonia doje ke zvýšení serotoninu, poraďte se proto s lékařem o jeho užívání, zejména pokud užíváte antidepresiva. Přírodní lék by totiž mohl utlumit jejich účinek.

 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Back to top button