Přírodní léčbaZdraví

Chcete mít v domě bohatství? Udělejte tohle!

Podle mnoha známých feng shui léčitelů je možné zlepšit pozitivní vibrace vašeho domu a přijít také k bohatství. Léčitelé konkrétně tvrdí, že určité rostliny přitahují peníze jako magnet!

tlusticeJednou z těchto rostlin je krasule neboli tlustice. První věc, kterou byste o této rostlině měli vědět je, že nevyžaduje velkou pozornost a péči. Potřebuje jen střední velikost květináče. Pokud máte velký květináč, spolehněte se, že rostlina skutečně hodně poroste.

Podle tradiční starověké čínské techniky je nutné umístit tuto rostlinu na pravou stranu od vchodu do domu. Zároveň je nutné mít další květináč s rostlinou také v severní části domu. V souladu s touto čínskou technikou dochází k tomu, že oleje z této rostliny zvyšují duševní i fyzickou pozitivitu každého, kdo v daném domě žije – podporuje jejich duševní a fyzické schopnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button