Přírodní léčbaZdraví

30 let používal tuto rostlinu k léčbě HIV, lékaři se nestačili divit

I když je v dnešní době již vyvinuto mnoho léků, spousta lidí, kteří mají HIV, musí konzumovat doslova léčivé koktejly, aby zabránili rozvoji AIDS. Většina z těchto léků totiž není vůbec účinná a pacienti často skončí s AIDS bez ohledu na to, zdali se léčili.

Jednomu muži byla v roce 1987 diagnostikována nemoc HIV. Každý den namísto konzumace léčivých koktejlů jedl 10 tobolek červeného ženšenu. Každá tableta obsahovala 500 mg kořenů této rostliny.

Bylo prokázáno, že tyto tobolky mají mnoho prospěšných vlastností a mohou pomoci také při léčbě spousty dalších nemocí. V dnešní době se mnoho lidí stále přesvědčuje o léčivých účincích červeného ženšenu.

Ukázalo se, že lidé, kteří užívali tablety z této rostliny a ne konvenční lékařské léky, mohli žít po dobu 30 let s HIV, aniž by se nakazili AIDS.

Červený ženšen můžete nalézt ve všech lékárnách.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button