Stres a chemikálie nejsou pro naše zdraví dobré. Všichni rovněž moc dobře víme, že je vegetariánská strava lepší alternativou pro naše tělo.

Před pěti lety se Candice Marie Fox rozšířila rakovina štítné žlázy dále do těla a napadla jí další orgány.

Měla naprosto zdevastovaný organismus, odmítala chemoterapii a místo té konzumovala tři ananasy denně spolu s citronem, kiwi, grapefruitem, banány, jablky a papájou (viz video níže). Dnes jí je 31 let a těší se zdraví a životu – podařilo se jí uniknout hrobníkovi z lopaty, ze čtvrté fáze rakoviny a to za pouhých šest měsíců!

Ve svém životě již kvůli rakovině ztratila 13 letého bratrance a dokonce i 31 letého přítele Jamieho. Díky tomu se sama rozhodla podstoupit přírodní léčbu a vyhnout se chemoterapii – a udělala jen a jen dobře.

Záhy zjistila, že papája, ananas a kiwi jsou bohaté na bromelain a ničí rakovinu. Kromě toho začala tato žena spolupracovat s odborníky, kteří věří, že živočišné bílkoviny krmí rakovinné buňky, a proto se začala vyhýbat masu. Přestala kouřit, používat kosmetiku a čistící prostředky, zbavila se stresu – všech živin rakoviny a dnes je naprosto zdravým člověkem.

Čtěte:  Víte, co je to candida a jaké jsou její příznaky? Čtěte dále

ZANECHAT ODPOVĚĎ