Budete šokováni, až vám řekneme, že Hardin B. Jones publikoval neuvěřitelnou studii v deníku newyorské Akademie věd, kde tvrdí, že pacienti trpící rakovinou, kteří odmítnou chemoterapii, žijí déle než ti, kteří ji podstoupí. Podívejte se na článek níže a zjistěte a tom více!

Hardin B. Jones řekl:

„Lidé, kteří odmítli léčbu, žili v průměru dvanáct a půl roku. A ti, kteří podstoupili jiné druhy léčby, žili průměrně pouhé tři roky.“

Měli byste také vědět, že závěry této studie byly publikovány v deníku Klinické onkologie s uvedením, že se po prozkoumání dvaadvaceti odlišných případů rakoviny z registru dat o rakovině v Austrálii zjistilo, že chemoterapie přispěla k nárůstu životnosti o pouhých 2,3 %, což rozhodně odhaluje výsledek, že to není ani 5 let.

chemoterapiePoznámka: další zjištění prokázala, že chemoterapie způsobuje řadu dalších negativních výsledků včetně poškození nervů a onemocnění zvané „chemo-mozek“.

Mainstreamová média se bohužel vyhýbají publikování příběhů o agresivních chemoterapiích ohrožujících životy pacientů a soustředí se jen na ty příběhy, kdy chemoterapie měla pozitivní výsledek. To má za následek přehnaně optimistické vnímání léčby rakoviny.

Čtěte:  Plísně a roztoče v polštářích: nebezpečné potvůrky, které je nutné odstranit

ZANECHAT ODPOVĚĎ