Dnes si budeme povídat o jedné uznávané profesorce, které byla diagnostikována rakovina prsu. Bylo řečeno, že již dlouho nebude žít, ona se však rozhodla bojovat a zároveň jako vědkyně studovat účinky stravování na sobě samotné.

Změnila tedy životní styl, obrátila se na cestu diety a nestačila koukat, že ji tato změna výrazně zlepšila zdravotní stav.

Ona i její manžel jsou vystudovanými vědci, začali tedy s výzkumy, proč vůbec má tak málo žen v Číně rakovinu prsu. Dokonce samotné čínské univerzity posílaly naší nemocné aktérce zásilky s různými rostlinami, které pomáhají v léčbě rakoviny.

Závěr výzkumu

Číňané se stravují s velmi nízkým podílem kalorií. Jedná se zhruba o čtrnáct procent kalorií. Západ tomu naopak dává okolo čtyřiceti procent. Naše hlavní aktérka začala zkoumat své stravování před diagnózou rakoviny a po. Zjistila například, že tuky nezvyšují riziko rakoviny prsu. Dále, že Číňané příliš nekonzumují mléčné výrobky – nejí sýr a odmítají pít mléko. Nakonec laktóza způsobuje alergii. Zde už přicházíme ke kamenu úrazu, protože naše hlavní aktérka toho příběhu konzumovala ve velkém poměru právě mléčné výrobky, které po příchodu rakoviny spolu s masem vysadila. Chemoterapie jí nepomohla – vynechala tedy i ji. Již po dvou týdnech od nové diety se jí bulka začala deformovat a měknout. Po dalších šesti týdnech se ukázalo, že nádor zmizel.

Čtěte:  Toto je jedno z největších rakovinotvorných jídel - přestaňte jej jíst!

ZANECHAT ODPOVĚĎ