Těmto dvojčatům se podařilo rozjet úspěšnou kariéru na YouTube, kde ukázaly tajemství toho, jak se jim podařilo, zbavit se akné po několikaletém marném boji s tímto nevzhledným problémem. Nepomohli jim lékaři, drahé léky, naprosto nic. Co tedy ano?

Nina a Randy Nelson jsou 22 letá děvčata, která vyrostla na veganské stravě. Vyhýbala se živočišným produktům, masu, mléčným výrobkům a tomu, o čem je veřejně známo, že způsobuje akné a mastnou pleť.

Dívky vystudovaly vysokou školu a do dvaceti let je stále trápilo akné. To se však změnilo a jejich život se najednou, již v dospělém věku, proměnil v pubertální peklo. Nepomohly jim léky, antibiotika, dermatologové, prostě nikdo a nic. Vyzkoušely nejrůznější rady a metody. Dokonce se propůjčily i na poslední možný lék, který si však jako daň bral vlasy i zdraví nehtů. Pak zkusily změnit stravu, o které se doposud domnívaly, že nic zdravějšího z potravin ani neexistuje. Vyloučily tak veškeré tuky, i co se těch zdravých týče. Tedy i ty, které se nachází například v avokádu, arašídovém máslu nebo sójovém mléku. Za pouhé tři dny dosáhly výsledků, které můžete zhodnotit v následujícím videu.

Čtěte:  Podívejte se na svůj krk, můžete tak zjistit, zda vás netrápí bakterie nebo rakovina
ZDROJCuisineandhealth.com
Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ