Tento lék pomůže od mnoha zdravotních problémů, zejména těch chronických. Mnohdy se ukáže, že babské rady jsou jediným účinným lékem na všechny neduhy. Navíc chemické medikamenty mají vedlejší účinky, které je poté zase třeba léčit dalšími medikamenty, a tak to jde pořád dokola.

Potřebujete vyřešit vaše problémy s bolestí hlavy? Trpíte záněty dutin? Existuje spousta lidí, kterým k zánětům postačí změna počasí. Nejchoulostivější je zejména podzimní a zimní období, které s sebou přináší chladné dny. Bolesti hlavy jsou pak prvním vedlejším účinkem zánětu nosních dutin. Jako první záchranu pak používáme nejrůznější volně dostupné léky proti bolesti.

křenZkuste ale přírodní domácí recept, který také zabere. Postačí vám křen a ocet. Křen nastrouháte a spolu s octem umístíte do láhve, kterou uzavřete opravdu těsně. Tuto směs je nutné udržovat po dobu deseti dní při pokojové teplotě. Čas od času jí promíchejte. Použití vyžaduje inhalování obsahu láhve několikrát denně. Po proceduře láhev znovu napevno utěsněte. Aby byl efekt znatelnější, aplikujte pomocí ručníku (nasáklého trochou této směsi), k nosu anebo na čelo. Po deseti dnech této samoléčby se vám znatelně uleví.

Jiný recept zase doporučuje povařit 50 g křenu v 50 dcl vody. Poté si přes hlavu dát ručník a zase směs inhalovat – tentokrát ještě ve vroucím stavu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ