Kdo jsme, co děláme a co u nás najdete.

V dávných dobách byli lidé pevně přesvědčení, že jsou jen loutkami ve hře, kterou s nimi hrají nadpřirozené síly a že o jejich osudu rozhodují bohové. Tento pocit bezmoci si mnoho lidí uchovalo i v současné době, když ze všech stran poslouchají, co mají dělat, co mají konzumovat a jak se správně chovat. Sociální etiku se snaží často posvětit syntetickými potravinami a chemickou náloží, kterou jim doporučil lékař.

Náš portál je nezávislým médiem, které je tu od toho, aby vás vytrhlo ze světa, kde má přednost zisk před před lidským přístupem a kde diktát korporací dokáže přehlušit vlastní rozum.

Moderním trendem současnosti je kvalitní životní styl, zdravé stravování, hledání spokojenosti a bezstarostný život. Ne každý dokáže k tomuto trendu proniknout, a proto vám přinášíme pravidelné novinky, které vás zasvětí do tajemství zdravého životního stylu a ukáží vám praktické tipy a rady, jak udržet tělo i v dnešní době zdravé a silné.

Zdravé stravování

Jídlo je jedním z nejdůležitějších faktorů, které rozhodují o našem zdraví. Únava, sklony k nemocím, pesimismus, nadváha, stres aj., to všechno jsou strasti, které lze ovlivnit nebo zcela odstranit změnou stravovacích návyků. Žádný učený z nebe nespadl a pokud vás zajímá, jaké jídlo se pro vás může stát přínosem, sledujte naše tipy pro zdravé stravování. Zjistíte, jaké ingredience jsou vhodné a jaké byste měli naopak vyloučit. Poznáte skutečný potenciál potravin, kterým jste se doposud vyhýbali a zjistíte, jaké nové možnosti se vám nabízejí.

Žijete kvalitním životem?

Přáli byste si mít dokonalou moc nad svým tělem? Nikdo z nás si nemůže vybrat, kde se narodí a jakými půvaby ho příroda obdaří? Je tu naštěstí mnoho faktorů, které může změnit každý z nás a dopřát si natolik kvalitní život, aby byl skutečně spokojený. Zeptejte se sami sebe, jestli by šlo na vašem životě něco vylepšit. Ať už to jsou špatné návyky nebo utvrzenost názorů, rádi vám ukážeme zajímavé rady, jak žít kvalitněji.

Váš názor nás zajímá

Obsah tvoříme pro naše čtenáře a největší odměnou je váš názor. Podělte se s námi o vaše vlastní zkušenosti, napište nám, co byste zde rádi viděli a jestliže budete mít jakékoliv dotazy, rádi vám na ně odpovíme. Psát nám můžete prostřednictvím kontaktního formuláře.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva